‘Lieftinck is los’ schaft nieuwe jingles aan van TM Century


04.09.2026 – Bram Lieftinck is radioman in hart en nieren. Zó fanatiek, dat hij voor het tweede jaar op rij jingles heeft laten maken voor zijn eigen radioshow: “Lieftinck is los”. Bram koos voor een resing van 10 cuts uit het pakket Very Kool van TM Century (tegenwoordig TM Studios), uiteraard ingezongen bij Pors Impact Creative in Geldrop. Er is gebruik gemaakt van een koor van 5, met daarin Monique van der Ster, Dian Senders, Roger Happel, Ruurd Boes en Henrie Pors zelf. “Deze keer ben ik maar eens gegaan voor echte instrumenten”, zegt Bram zelf daarover. De cuts zijn vanaf volgende week te horen bij Golden Oldies Radio.


Bram Lieftinck maakt(e) programma’s voor diverse lokale omroepen: Streekomroep de Bevelanden, Golden Oldies Radio, Radio Zaanstad, Kermis FM, Radio 509 (met programma’s voor en door blinden en slechtzienden), Radio Eemland en Mega Classics Bonaire.

Henrie en Ellen Pors in Geldrop vormen samen de Nederlandse vertegenwoordiging voor TM Studios (onder de naam TM Europe) en voor Larry Thompson jingles (onder de naam Pors Impact Creative), beiden uit Dallas, VS.

Bekijk hier de lyricksheet van Very Kool.
Hier is de originele demo te horen voor KOOL 108, dat is KQQL in Minneapolis-St. Paul.

De demo van “Lieftinck is los” hoor je hier.